تاریخچه ایرانکمز

مجموعه ایرانکمز (یکی از اولین و معتبر ترین فروشگاه های آنلاین کشور) در آغاز با فروش تجهیزات سیستم های حفاظتی، کار خود را آغاز نمود. بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان با نیاز سنجی و درایت مدیریت محترم، تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیزمان در سراسر ایران عزیز را گرفت که در راستای این سیاست گذاری، سایت Irancams.ir در سال 1397 راه اندازی گردید.

 

سرزمین کالاها و قطعات الکترونیک (انتخاب بهترین برندها برای خرید اینترنتی شما)

فروشگاه اینترنتی ایرانکمز، بدون شک بهترین گزینه برای خرید اینترنتی شما در میهن پهناورمان ایران است. تمامی ایرانیان می توانند کالاهای الکترونیک مورد نیاز خود از قبیل انواع دوربین های مداربسته، دستگاه های ضبط کننده، انواع هارد دیسک های ذخیره کننده اطلاعات، انواع تجهیزات شبکه، لوازم جانبی و هزاران کالای متنوع را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.

امکان تجربه خرید اینترنتی از معتبرترین برندهای دنیا همچون Sony، Paradox، NiceVision ،Imou ،Hikvision ،Dahua و چندین برندهای معتبر در بخش شبکه مثل Linksys ،D-link ،TP-LINK ،Sisco ،Neterbit و در بخش لوازم جانبی مثل Creative ،Xp ،Genius ،Knet ،Payronix ،Farassoo ،Tsco ،A4tech ،Logitech، classic و در کابل ها و اتصالات مثل Siemens ،Legrand ،Nexans و غیره یکی از امکانات بزرگ در سایت اینترنتی ایرانکمز است که در جهت جلب رضایت مشتریان فراهم گردیده است.

 

هدف ما، تداوم همکاری و دوستی با شما

مهم ترین هدف ما در فروشگاه ایرانکمز، جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های ارزشمند این فروشگاه محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاه غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. در ایرانکمز به معنای واقعی کلمه، همیشه حق با مشتری است.

 

یک چشم انداز بزرگ برای ایران بزرگ

چشم انداز این فروشگاه «مرکز خرید میلیونها ایرانی» است و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از ایرانکمز باشد. شما می توانید به صورت آنلاین کالای مورد نظر خود را مشاهده و اطلاعات فنی دستگاه را دریافت و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

 

مجوزها و گواهی نامه ها

فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
برای مشاهده گواهینامه و مجوزهای ایرانکمز به پایین همین صفحه مراجعه نمایید.